Opinie naszych Klientów o nas

kuchnie babica onas 02
kuchnie babica onas 01

Spełniamy marzenia naszych Klientów o kuchni, która będzie przyciągała swoją atmosferą i sprawiała, że chce się w niej przebywać.

Dobry projekt, użycie wysokiej jakości materiałów oraz bardzo dokładny montaż dają efekt perfekcyjnego wykończenia.

 

Ergonomia użytkowania, organizacja poszczególnych modułów tak, że wszystkie potrzebne rzeczy masz w zasięgu ręki…

 

Wtedy przebywanie w kuchni i robienie w niej czegokolwiek jest po prostu przyjemnością…
W ciągu prawie dwudziestu lat zrealizowaliśmy kilkaset kuchni na zamówienie. Nasze doświadczenie i sekretne techniki wykorzystaliśmy ku ogromnemu zadowoleniu naszych Klientów.
Oni twierdzą, że jesteśmy ekspertami od eleganckich kuchni,  my po prostu robimy swoje. Robimy wszystko, aby potem na codzień  towarzyszył Ci  komfort i poczucie elegancji w Twojej Idealnej Kuchni Marzeń.
Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem i współpracy z nami
 
Sławomir Kocur – KUCHNIE BABICA
Pracownia Meblowa

Bardzo profesjonalne podejście do obsługi klienta już od samego początku współpracy, uważne i cierpliwe słuchanie potrzeb klienta, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem przy sugerowaniu najlepszych rozwiązań, rzetelność i terminowość wykonania robót instalacyjnych, a także kompleksowa działalność w zakresie doboru i doradztwa sprzętów AGD wraz z montażem. Klient nie musi się obawiać o nawet najmniejsze szczegóły, ponieważ nad całym procesem projektowania, instalacji i wykonania czuwają właściciele firmy. Kuchnie Babica to firma godna naszych czasów, dbająca o wysoką jakość i sumienne podejście do każdego klienta.

Jacek Stan

Firma KUCHNIE BABICA to profesjonalni i rzetelni wykonawcy mebli, wykazujący się nie tylko fachowością ale też wyobraźnią. Dzięki doświadczeniu a także niestandardowemu podejściu do klienta potrafią wskazać niebanalne i ciekawe rozwiązania tak aby  meble kuchenne  były funkcjonale i równie piękne. Przy pracy nad moimi meblami wykazano się nie tylko kompetencją ale też zaangażowaniem, dopracowaniem wszystkich szczegółów i detali. Montaż to już tylko formalność, szybko, czysto, sprawnie. Szczerze polecam. 

Maryla Czarnowicz

Kuchnia z  której bardzo jestem dumna. Mimo upływu czasu, za każdym razem wchodząc do kuchni czuje się jakbym dopiero wczoraj  ją otrzymała – jest taka oryginalna i ponadczasowo piękna. Dziękuję raz jeszcze Panu Sławkowi za zaangażowanie, projekt i wykonanie – za dopieszczenie szczegółów, które to właśnie sprawiają ten wymarzony efekt. Polecam Beata Marcinik

Beata Marcinik